Xblog – Viss par seksu » Bieži sastopamās vīriešu problēmas

Bieži sastopamās vīriešu problēmas

Sāpes erekciju un dzimumakta laikā

Iemesli. Šaura priekšādiņa var izraisīt sāpes erekcijas un dzimumakta laikā.

Kā no tā izvairīties. Staipiet priekšādiņu uz augšu un uz leju, pirms tam samitrinot to ar ziepjūdeni vai pat ieziežot ar KY želeju – tas var palīdzēt. Priekšādiņu var atslābināt arī vienkāršas operācijas rezultātā, atsevišķos gadījumos vīrietim nākas izdarīt apgraizīšanu.

Pārāk straujš orgasms

Iemesli. Parasta seksuālā stimulācija var izraisīt priekšlaicīgu ejakulāciju – katram vīrietim tā ir gadījies vismaz vienu reizi, bet lielākajai daļai – daudzas reizes. Pat vispieredzējušākie mīļākie nevar no tā izvairīties, īpaši, mīlēdamies pirmo reizi ar jaunu partneri, vai arī tad, ja viņi ir sevišķi uzbudinājušies. Priekšlaicīga ejakulācija ir viena no tām problēmām, kuras ir gluži kā apburtais loks: ja jau vienu reizi tā ir gadījies, jūs baidāties no tā, ka tas var atkārtoties, un pārspīlētu raižu un baiļu dēļ tas atkārtojas atkal un atkal.

Kā no tā izvairīties. Vīrieši var iemācīties kontrolēt savu ejakulāciju. Visvienkāršākais veids – mēģināt to darīt masturbējot. Stimulējiet sevi tikmēr, kamēr sajutīsiet, ka tā jau ir robeža, un tad izbeidziet. Padomājiet par kaut ko absolūti neseksuālu, izteikti atbaidoši pretīgu, piemēram, par Petra zeķēm, Viļņas dzelzceļa staciju, deguna galā esošu eksāmenu – vienalga, ko. Turieties pie šīs atbaidošās domas, nepieskarieties sev, pagaidiet dažas minūtes, kamēr jūsu rīks sāks sašļukt, un tad sāciet no jauna. Atkal stimulējiet sevi – līdzko sajutīsiet, ka tūlīt būs ejakulācija, pārtrauciet. Pēc trijiem vai četriem “sausiem” mēģinājumiem atļaujiet sev izbaudīt orgasmu. Dariet to vairākas reizes nedēļā, un galu galā jūs spēsiet kontrolēt savu orgasmu. To pašu var darīt arī seksa laikā, ar partneres palīdzību. Pamēģiniet kustināt savu dzimumlocekli, kad tas iegājis partnerē, kamēr sajutīsiet, ka tūlīt būs ejakulācija, tad apstājieties. Padomājiet par kaut ko neseksuālu, lai šī uznākusī vēlme noslāpst, un atkal sāciet visu no jauna. Dariet tā tikmēr, kamēr spēsiet ilgāku laiku izturēt bez orgasma.

Problēmas erekcijas dēļ

Iemesli. Nervi, nogurums, pļēgurošana un narkotikas – viss var ietekmēt dzimumorgāna cietumu. Īslaicīgas impotences lēkmes ir pilnīgi normāla lieta un bieži vien pāriet pašas no sevis. Pārāk daudz uztraucoties un bēdājoties šīs problēmas dēļ, situāciju tikai pasliktināsiet.

Kā no tā izvairīties. Cenšanās mīlēties ar varu, ja jums ir erekcijas problēmas, var tikai kaitēt. Vislabākais, ko jūs varētu izdarīt, tas ir vienoties ar partneri un uz kādu laiku noslēgt “neieiešanas līgumu”. Labāk pētiet viens otra ķermeni, izmēģiniet masāžu, laizīšanu, glaudīšanu, berzēšanos, apberiet viens otru ar glāstiem un maigiem vārdiem. Pirmās pāris reizes, pat tad, ja jums būtu erekcija, nemēģiniet mīlēties un pat nemasturbējiet. Pēc pāris reizēm sāciet glāstīt viens otra ģenitālijas. Galu galā soli pa solim nonāksiet pie tā mirkļa, kad jūsu dzimumloceklis būs jūsu mīļotajā, bet turiet to tur, skūpstoties, sarunājoties un glāstot viens otru, nespiediet sevi turpināt. Kad abi jutīsieties ērti, netiecoties uz dzimumaktu, bet vienkārši izbaudīsiet viens otra ķermeni, sasniegt un noturēt erekciju būs daudz vieglāk.

Fakti.
Impotence dažādās zemēs tiek ārstēta šādi: ar krokodila nierēm (Austrālija), jūras moluskiem (Rietumindija), čūskas kotletēm (Japāna), klaburčūskām (ASV) vai selerijām (Norvēģija).

Man vajadzēja šausmīgai daudz laika, lai iemācītos atslābināties, esot ar meiteni. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem es biju spējīgs domāt tikai par savu erekciju. Visas domas bija tikai par dzimumlocekli. Es aizvēru acis un lūdzos, lai tikai viņš sacietētu. Visu darīju nepareizi. Es baidījos kļūt par muļķi un tomēr kļuvu par muļķi.
25 g. v. puisis

Seksuālās problēmas

·     Bieži sastopamās seksuālās problēmas

·     Sieviešu problēmas

·     Vīriešu problēmas

·     Problēma, kura nav problēma

·     Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām