Xblog – Viss par seksu » Bieži sastopamās sieviešu problēmas

Bieži sastopamās sieviešu problēmas

Sāpes vai sausums ieejot

Iemesli. Ja pārāk steidzas un neļauj makstij kļūt pietiekami mitrai pirms dzimumakta. Ja tā ir pirmā reize, tas var notikt tāpēc, ka vēl nav pārplēsta jaunavības plēve (membrāna, kura aizsedz ieeju makstī). Dažām sievietēm ir nepatīkamas izjūtas, ja dzimumloceklis ieiet pārāk dziļi.

Kā no tā izvairīties. Vislabākais līdzeklis – vairāk uzmanības pirms dzimumakta. Bezgala daudz glāstu, skūpstu un pieskārienu. Tāpat ir lietderīgi ieziest maksti ar lubrikantu. KY želeja un citi līdzīgi preparāti var palīdzēt aizsniegt tās vietas, kuras pašas nekļūst mitras. Pirms ieiešanas nav slikti uzpilināt lubrikantu arī uz dzimumlocekļa virsotnes. Ja nevainības plēve nav bojāta, tad tā ātrāk sasprings un saplīsīs, ja ieiesiet pamazām un maigi. Daudz lubrikanta, maigas kustības un pacietība – lūk, kur atslēga. Ja sievietei ir nepatīkami just dzimumlocekli pārāk dziļi sevī, viņai vislabākais ir mīlēties jātnieces pozā (sēdus uz partnera). Tā viņa varēs pati kontrolēt, cik dziļi atļaut dzimumloceklim ieiet sevī.

KY želeja – tā ir izeja. Tas ir kā ienirt zīdā un marmelādē. Atgādina banānu un tā mizu.
19 g. v. meitene

Pārāk grūti ieiet makstī

Iemesli. Dažu sieviešu makstis spazmo un saspiežas. Medicīnā to sauc par vagīnismu. Kā daudzas citas seksuālas problēmas, arī šī parādība var rasties sarežģījumu mīlēšanās laikā dēļ – katru reizi, pietuvojoties izšķirošajam brīdim, jūs uztraucaties un sasprindzināties, bet problēma tādējādi kļūst vēl asāka.

Kā no tā izvairīties. Mācieties atslābināties un ērti justies seksa un dzimumakta laikā. Palīdz vingrinājumi, kad, kontrolējot savu elpu, jūs ļoti viegli stumjat savu pirkstu makstī. Varat to darīt, esot siltā vannā, lai vieglāk atslābinātos. Laika gaitā ir iespējams iemācīties atslābināt muskuli ar gribasspēku.

Nevarat sasniegt orgasmu

Iemesli. Mēs visi esam dažādi. Dažas sievietes sasniedz orgasmu vienmēr – gan masturbējot, gan nodarbojoties ar seksu. Citas nekad nav izjutušas orgasmu. Ja mīļotais pārāk uzstājīgi pieprasa orgasmu, tas var jūs ietekmēt atstumjoši. Cilvēki nevar vienkārši “dalīt” jums orgasmus. Jums ir jāiemācās sasniegt to pašai. Pat pasaulē vislabākā mīļākā pūles būs veltīgas, ja jūs pati nemācēsiet atslābināties un sajust orgasmu. Dažas sievietes pārāk cenšas to  sasniegt, tāpēc gluži vienkārši nespēj atslābināties. Citām orgasmu nav tāpēc, ka viņas uzskata, ka ir nepiedienīgi neierobežot sevi un dot vaļu emocijām. Vēl citas sievietes jūtas vainīgas tāpēc, ka nodarbojas ar mīlestību. Citas varbūt ir pārlieku kautrīgas, lai izbaudītu seksa radītās izjūtas.

Kā no tā izvairīties. Pētiet savu ķermeni un iemācieties masturbēt. Eksperimentējiet kaut kur siltā un drošā vietā. Aizskariet savus krūšu galiņus, savu kutekli, savu maksti. Dariet visu, kas jums ir patīkami. Sakoncentrējiet uzmanību uz savām izjūtām. Turpiniet, tomēr nedomājiet tikai par orgasmu. Ja sajutāt, ka sākat arvien vairāk uzbudināties, paātriniet pieskārienu ritmu, varbūt iebāziet pirkstus makstī. Apstājieties, kad vien jūs to gribēsiet. Jo vairāk eksperimentēsiet un jo biežāk mēģināsiet, jo ātrāk sapratīsiet, kas jūs sakarsē un kas izraisa orgasmu. Ir patīkami tas, ka to, ko reiz būsiet atradusi pati, varēsiet parādīt savam mīļotajam, ko viņam vajadzētu darīt.

Pašu pirmo reizi es izjutu orgasmu, kad mans puisis masturbēja mani ar roku. Pirmā reize bija diezgan vāja. Tagad man jau ir nācies to piedzīvot četras vai piecas reizes, un ar katru reizi ir arvien labāk.
19 g. v. meitene

Seksuālās problēmas

·     Bieži sastopamās seksuālās problēmas

·     Sieviešu problēmas

·     Vīriešu problēmas

·     Problēma, kura nav problēma

·     Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām