Xblog – Viss par seksu » Bieži sastopamās abu problēmas

Bieži sastopamās abu problēmas

Ir dažas problēmas, kuras var rasties abiem mīlniekiem – gan vīrietim, gan sievietei, – un sabojāt seksu.

Nervi

Mēģinājums mīlēties tad, kad esat pārāk noraizējies vai nobažījies sava partnera vai radušos apstākļu dēļ, var slikti beigties. Vislabākais sekss ir tāds, kurš palīdz pilnīgi atslābināties, nogrimt savu jūtu un izjūtu pasaulē. Tas nav vienkārši, ja jums neliek mieru domas:

  • ka pēc tam būsiet stāvoklī
  • ka dabūsiet seksuāli transmisīvu slimību
  • ka jūs kaut kas iztraucēs kaislības kulminācijas laikā
  • ka darāt to, kas nepatīk jūsu mīļotajam
  • ka jūsu mutes/kāju/ģenitāliju/padušu smaka ir nepatīkama
  • ka vēlāk jūs to nožēlosiet

 

Uzbudinājums

Ja nervozējat, uzbudināties būs grūti. Uzbudinājums labam seksam ir ļoti svarīgs. Ja sieviete nav pietiekami uzbudinājusies, viņa nevarēs atslābināties un, iespējams, viņas maksts nekļūs mitra. Kad maksts ir sausa, jebkāds mēģinājums tajā ieiet, pat stimulējot ar mīļotā pirkstu, var izraisīt ļoti nepatīkamas izjūtas. Tāpat ir arī ar vīrieti – ja viņš nav seksuāli uzbudināts, erekciju nesasniegs.

Mūs var uzbudināt jebkāda fiziska stimulācija – pieskārieni, paplikšķināšana un skūpsti un/vai psiholoģiskā stimulācija – seksuālas domas vai seksuāla atmosfēra. Ja jūs neesat noskaņots uz seksu vai arī kaut kas jums traucē, uzbudināties ir ļoti grūti. Bet bez uzbudinājuma sekss nebūs patīkams, ja vien jūs vispār varēsiet ar to nodarboties.

Riebums

Nemiers, sāpes, bailes, vardarbība vai vienkārši visparastākais nogurums – viss var atbaidīt no seksa. Ja galvā ir tādas domas, kuras neļauj aizmirsties, ja jūtat, ka jūs spiež izlikties par seksuālu, ja baidāties no sava partnera vai baidāties, ka kāds nepieķer, vai arī tad, ja kaut kas sāp, – tas viss dzēš kaisles uguni.

Asi nagi, netīras rokas, pārspīlēta rupjība, liekuļota vienaldzība, pārāk liela trokšņošana – visas šīs lietas kopā vai jebkura no tām atsevišķi var atbaidīt jūs vai jūsu partneri. Tomēr neviena no šīm lietām nav nepārvarama. Daži vārdi un nedaudz atklātības var palīdzēt atbrīvoties no daudzām problēmām, kas saistītas ar seksu.

 

Seksuālās problēmas

·     Bieži sastopamās seksuālās problēmas

·     Sieviešu problēmas

·     Vīriešu problēmas

·     Problēma, kura nav problēma

·     Palīdzība sakarā ar seksuālām problēmām