Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Bailes no krāpšanas

Bailes no krāpšanas

Katra sieviete zemapziņā izjūt bailes tikt pamestai, nodotai un būt krāpšanas upurim.


Agri vai vēlu šādas domas pārņem katru sievieti. Kas slēpjas aiz šīm izjūtām? Mīlestība? Vai tomēr kas cits?


Viedokļi ir dažādi? Pēc psihologu domām, baiļu izjūta nav mīlestības izraisīta. Jo sieviete, kas mīl, vienmēr spēs piedot.


Ja mīlat, tad savam partnerim vienmēr gribēsiet to labāko. Pat ja Jums ar to nebūs nekāda sakara…


Ja mīlestība nav tā, kas tik ļoti liek baidīties no krāpšanas, tad kas? Iespējams bailes no nezināmā. Palikt vienai – tas nozīmē, pilnībā izmainīt savu dzīves veidu, ieradumus, tradīcijas.


Iespējams tā ir mūsu mentalitātes iezīme. Mēs pirmajā plānā nostādām savu otro pusīti. Cilvēks, ap kuru griežas visa pasaule. Un jūs tikai neliela daļa no tā…


Ir vēl viena versija – bailes no vientulības. Mēs tik ļoti pierodam dzīvot ar kādu kopā, ka kļūstam pilnībā viņa dzīves ieskautas, zaudējot sevi. Mēs baidāmies no izmaiņām. Pat vairāk, mums tās nav pieņemamas.


Vai esat kādreiz iedomājusies, kā būtu, ja mīļotais Jūs pamestu? Visbiežāk izskanējusī atbilde – neļaušu doties prom, noturēšu visiem spēkiem, darīšu visu iespējamo un neiespējamo, lai paliktu. Nu un kā liekas, kāds būs rezultāts?


Noturēt, neļaut aiziet, nelaist – nozīmē, piespiedu kārtā cilvēkam likt atrasties jums blakus. Neņemt vērā viņa intereses vēlmes. Un kas tas būtu? Mīlestība? Vai arī egoisms? Saprast, piedot un palaist – tā ir patiesa mīlestība. Lūk, kur ir sievietes gudrība!


Piespiest vīrietim būt Jums blakus – nozīmē, kļūt par viņa ienaidnieku. Palaist – kļūt par draugu. Nav zināms, kāda būs Jūsu turpmākā dzīve. Varbūt pēc kāda laika Jūs izdzirdēsiet zvanu pie durvīm un pazīstamu balsi sakām „piedod”.


A varbūt pat pateiksiet paldies savam partnerim par tādu izvēli.


Galvenais – nebaidīties no pārmaiņām, droši skatīties nākotnē, un zināt, ka Jums būs blakus cilvēks kurš nekad Jūs nenodos.
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)