Xblog – Viss par seksu » Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

Bezgala daudz cilvēku uzskata, ka sarunāties par seksu ir grūti, tomēr ir vispāratzīts (īpaši to atzīst vīrieši), ka sievietes runā par seksu biežāk nekā vīrieši. Pētījumi rāda, ka 18-24 gadus veci puiši uzskata, ka viņu meitenes par seksu runā krietni vien par daudz.

Sievietēm ir nosliece runāt par seksu citādi, nekā to dara vīrieši

Vispār jau vīrieši gandrīz nesarunājas par seksu. Bet, ja arī runā, tad visbiežāk viņi nerunā par pašu aktu un, protams, ka ne par izjūtām. Visbiežāk vīrieši jūt nepieciešamību parādīt savu vīrišķīgumu un aprobežojas ar savas meitenes fiziskajām īpašībām, piemēram, krūšu lielumu vai to, kādas lietas viņa dara seksā. Viņi runā par to, kur un cik reizes to darīja. Tomēr nekad neatzīs savas neveiksmes, problēmas vai seksuālo neapmierinātību.

Sievietes apspriež detaļas

Neizskatās, ka sievietēm, pretēji nekā vīriešiem, būtu ļoti no svara, kā viņas novērtēs sarunu biedrenes. Viņām ir nosliece sarunās vairāk atklāties un pat parādīt, cik viņas ir neaizsargātas. Mazās grupiņās meitenes var atklāt pašas intīmākās detaļas un tādā veidā pamudināt viena otru rīkoties tāpat. Tas iedarbojas gandrīz tāpat kā grupas terapija, kad cilvēki apmainās ar informāciju un vingrinās. To parasti nedara heteroseksuāli vīrieši.

Viena lieta ir pateikt saviem drauģeļiem, kuru esi izdrāzis un kuru gribētu izdrāzt. Un pavisam kas cits – pateikt viņiem, ka tev nelaikā notecēja vai nestāvēja.
25 g. v. puisis

Sievietes ir vaļsirdīgākas

Sievietes kļūst laimīgākas, kad ir atklāti izstāstījušas pagātnes grūtības un vaļsirdīgi padalījušās pieredzē, jo nejūt draudus no savu sarunu biedreņu puses. Viņas nejūt nepieciešamību kaut ko pierādīt, kā tas ir ar dažiem vīriešiem.

Jums ir noderīgi sarunāties par seksu

Sarunas par seksu, kurš bija slikts, nesniedza jums baudu vai lika vilties, var būt ļoti labs veids, kā atslābināties no nepatīkama sasprindzinājuma. Dalīšanās nepatīkamas seksuālās epizodes pieredzē var dot jums spēku, lai pārvarētu neveiksmi. Pastāstot par to saviem draugiem, jums nāksies uzklausīt arī viņu viedokli. Varbūt arī viņiem tā ir gadījies simtiem reižu. Kas zina, varbūt šādas sarunas palīdzēs jums ieraudzīt arī notikuma smieklīgo pusi.

 

Sarunas par seksu

·     Kā runāt par seksu

·     Atšķirības starp vīriešu un sieviešu sarunām

·     Grūti runāt

·     Pirms seksa

·     Sarunas mīlēšanās laikā

·     Sarunas orgasma laikā

·     Sarunas pēc seksa

·     Sarunas seksa vietā