Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Ārsts un paciente – erotiskā spēle

Ārsts un paciente – erotiskā spēle

Ļoti populāra lomu spēle ir medmāsiņa un pacients, bet kurš teica, ka nevarat samainīties lomām? Tagad viņš – ārsts, bet Jūs viņa paciente.

Sākumā izlemiet, kas Jums “sāpēs”, un tieši pie kāda ārsta vēlaties nokļūt. Izvēle ir plaša – sākot ar seksopatalogu, kam Jūs sīki izklāstīsiet kādu savu neķītro seksuālo fantāziju, kas nespēs noturēt viņa vēlmi pavedināt Jūs turpat uz kušetes, līdz pat ginekologam, pie kura esat ieradusies pirmo reiz, galīgi sakautrējusies. Izvēle ir Jūsu rokās. Šajā scenārijā es Jums piedāvāju “doties uz pieņemšanu” ar vieglu saaukstēšanos pie seksīga un lieliska ģimenes ārsta. Jums ļoti jācenšas iegūt slimības lapu, jo šodien Jūs jau neaizgājāt uz darbu.

Sāciet ar pierakstu, jo tieši tā nonāk pie ārsta. Nospēlējiet telefona sarunu. Apgalvojiet ka Jums stipras sāpes un pierunājiet ārstu pieņemt Jūs šodien. Ja partneris spēlēs līdz, tad protams viņš pretosies un teiks, ka aizņemts. Uzstājiet, apgalvojot, ka Jums patiesi ir slikti, ka viņam noteikti ir Jūs jāpieņem un parādā nepaliksiet. Viņš piekritīs 🙂

Mājās uzmeistarojat kaut ko līdzīgu kabinetam. Lai Jūsu partneris būtu ietērpts halātā – to var nopirkt jebkurā darba apģērbu veikalā. Termometru un tabletes paņemiet no aptieciņas, stetoskops derēs arī no bērnu komplekta “Mans dakterīts”. Pati rūpīgi sagatavojaties “pieņemšanai” – vakara grims, frizūra, seksīga apakšveļa, zeķes, augstpapēžu kurpes, un noteikti kleita – nenožēlosiet 😉

Ārsts savā kabinetā. Jūs ienākat, stādaties priekšā, dodat savu kartiņu. Stāstiet cik slikti jūtaties. Dakteris, protams, iebilst apgalvojot, ka izskataties vesela. Šeit Jums jāpastāsta par sāpošo kaklu, grūto elpošanu, klepu. Pēc tam, kad ārsts būs pārbaudījis Jūsu kaklu un izmērijis temperatūru, viņš gribēs Jūs izklausīt, lai pārliecinātos, ka patiesi esat vesela. Bet neaizmirstiet, ka Jums noteikti ir jādabū šī slimības lapa! Un tieši šajā brīdī noder kleita 🙂 Noģērbiet vto lēni un seksīgi! Pajautājiet ārstam vai viņam nesagādā neērtības Jūs izklausīt šādi, var arī noņemt krūšturi. Un šeit viss ir Jūsu rokās, lai savaldzinātu ārstu seksam uz galda, krēsla vai grīdas!
Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)