Xblog – Viss par seksu » Anālais sekss

Anālais sekss

Pretēji makstij, ānuss nav speciāli piemērots tam, lai tajā iesprauktos dzimumloceklis. Bet – tāda nebija arī mute, tomēr orālais sekss sniedz milzīgu baudu stimulējamajam, un nereti arī stimulējošajam.

To pašu var teikt arī par anālo seksu. Ānuss ir elastīgs muskuļu gredzens, kurš var ļoti patīkami saspiest dzimumlocekli. Dažiem vīriešiem patīk anālais sekss, jo viņus vairāk uzbudina tas, kā ānusa gredzens saspiež dzimumlocekli. Daži geji praktizē anālo seksu kā patīkamu alternatīvu orālajam seksam vai masturbācijai.

Nekādā gadījumā ne visi geji praktizē anālo seksu. Taisnību sakot, daudzi no viņiem beidza to darīt, kad tika atklāts HIV. Tajā pašā laikā anālo seksu izbauda daudzi heteroseksuāļu pāri.

Pārsteidz tas, ka saskaņā ar likumu, anālais sekss jeb “sodomija” ir atļauts tikai vīriešiem, kuri sasnieguši pilngadību. Tomēr netiek atzīts, ka vīrietis var legāli nodarboties ar anālo seksu ar sievieti, vienalga, kādā vecumā viņš būtu, pat ar savu laulāto draudzeni.

Dažiem vīriešiem un dažām sievietēm patīk sajust dzimumlocekli ānusā, jo viņus šāda pieredze uzbudina un priecē jūtas, ka viņi var atdoties savam mīļotajam.

Parasti meitenes nav noskaņotas ielaist jūs caur savu ānusu. Ja nu vienīgi dažas, kurām patīk eksperimentēt. Tā ir laba sajūta, kaut arī reizēm ir grūti ieiet. Man patīk to darīt, tomēr tas nenozīmē, ka esmu gejs.
27 g. v. vīrietis

Nekas nevar tam pielīdzināties. Kad viss izdodas, tu jūties tā, it kā būtu nonācis paradīzē.
22 g. v. puisis

Nedrošs sekss

Anālais sekss droši vien ir visnedrošākais seksa veids. Diez vai tā piekritējus iepriecinās ziņa, ka šādā veidā ir visvieglāk inficēties ar seksuāli transmisīvajām slimībām, kā arī ar taisnās zarnas gonoreju, hepatītu B un HIV.

Briesmas palielinās tāpēc, ka taisnā zarna ir ļoti jutīga un tās audi ir viegli ievainojami. Tā kā tā ir ļoti elastīga, ir viegli ievainot arī dzimumlocekļa, kurš tajā spraucas, virsmu. Tāpēc cilvēku, kuri nodarbojas ar mīlestību šādā veidā, asinis sajaucas, bet tas uzreiz  palielina infekcijas, arī HIV, izplatīšanās risku.

Vislielākās briesmas draud tam, kurā iespraucas, kaut gan arī vīrietis, kurš ieiet anālajā atverē dzimumakta laikā, ļoti stipri riskē.

Esmu darījusi to vairāk nekā desmit reižu. Un nevaru teikt, kad man būtu ļoti paticis. Pirmo reizi man ļoti sāpēja un nācās viņu apturēt. Pēc tam bija vieglāk, tomēr man tas neliekas ļoti seksuāli. Es pazinu vairākus puišus, kuri gribēja to izmēģināt. Izskatās, ka puišus tas intriģē.
26 g. v. meitene

Lai būtu droši

Visdrošākais veids, kā uzsākt anālo seksu, ir:

  • tam, kurš gatavojas ieiet partnerī, jāuzvelk prezervatīvs, kas pamatīgi ieziests ar uz ūdens bāzes izgatavotu lubrikantu. Tādā veidā tiek samazināta berze – dzimumloceklis un taisnās zarnas audi netiek tik stipri bojāti, arī prezervatīvs tiek mazāk nostiepts un ne tik viegli plīst;
  • izmantojiet prezervatīvus, kuri ir biezāki par standarta prezervatīviem, piemēram, “Durex Extra Strong” vai “Superstrong Mates”. Tie daudz retāk plīst vai tiek izberzti cauri anālā seksa laikā;
  • var palīdzēt prezervatīvs, kas pārklāts ar Nonoksinol-9, kam piemīt gan spermicīdas, gan bakteriocīdas īpašības. Tajā ir sastāvdaļa, kura nogalina spermatozoīdus, kā arī var nogalināt dažus baktērijas un vīrusus, kuri izplatās dzimumceļā. Vienīgā problēma: šo prezervatīvu drošība vaginālā dzimumakta laikā ir pārbaudīta un eksperimentāli pierādīta, tomēr tie var būt nepietiekami droši anālā seksa laikā;
  • pirms ieiešanas uzklājiet daudz lubrikanta uz ānusa;
  • ieejiet lēni un maigi, varbūt tam, kurā ieiet, ir labāk būt virspusē, lai viņš varētu kontrolēt ieiešanas dziļumu un tempu;
  • kaut arī formāli heteroseksuālu pāru anālais sekss nav legāls, daudzi to dara – un izbauda. Tomēr šādiem pāriem vajadzētu iegaumēt vienu lietu: nekad neieejiet makstī uzreiz pēc ieiešanas ānusā, nenomazgājot dzimumlocekli. No dzimumlocekļa uz maksti pārnestās baktērijas var izraisīt maksts infekcijas.

Sekss

·     Vaginālais sekss

·     Orālais sekss

·     Anālais sekss

·     Fetišs