Xblog – Viss par seksu

Bailes no krāpšanas

marts 20, 2013 no admin

Katra sieviete zemapziņā izjūt bailes tikt pamestai, nodotai un būt krāpšanas upurim.


Agri vai vēlu šādas domas pārņem katru sievieti. Kas slēpjas aiz šīm izjūtām? Mīlestība? Vai tomēr kas cits?


Viedokļi ir dažādi? Pēc psihologu domām, baiļu izjūta nav mīlestības izraisīta. Jo sieviete, kas mīl, vienmēr spēs piedot.


Ja mīlat, tad savam partnerim vienmēr gribēsiet to labāko. Pat ja Jums ar to nebūs nekāda sakara…


Ja mīlestība nav tā, kas tik ļoti liek baidīties no krāpšanas, tad kas? Iespējams bailes no nezināmā. Palikt vienai – tas nozīmē, pilnībā izmainīt savu dzīves veidu, ieradumus, tradīcijas.


Iespējams tā ir mūsu mentalitātes iezīme. Mēs pirmajā plānā nostādām savu otro pusīti. Cilvēks, ap kuru griežas visa pasaule. Un jūs tikai neliela daļa no tā…


Ir vēl viena versija – bailes no vientulības. Mēs tik ļoti pierodam dzīvot ar kādu kopā, ka kļūstam pilnībā viņa dzīves ieskautas, zaudējot sevi. Mēs baidāmies no izmaiņām. Pat vairāk, mums tās nav pieņemamas.


Vai esat kādreiz iedomājusies, kā būtu, ja mīļotais Jūs pamestu? Visbiežāk izskanējusī atbilde – neļaušu doties prom, noturēšu visiem spēkiem, darīšu visu iespējamo un neiespējamo, lai paliktu. Nu un kā liekas, kāds būs rezultāts?


Noturēt, neļaut aiziet, nelaist – nozīmē, piespiedu kārtā cilvēkam likt atrasties jums blakus. Neņemt vērā viņa intereses vēlmes. Un kas tas būtu? Mīlestība? Vai arī egoisms? Saprast, piedot un palaist – tā ir patiesa mīlestība. Lūk, kur ir sievietes gudrība!


Piespiest vīrietim būt Jums blakus – nozīmē, kļūt par viņa ienaidnieku. Palaist – kļūt par draugu. Nav zināms, kāda būs Jūsu turpmākā dzīve. Varbūt pēc kāda laika Jūs izdzirdēsiet zvanu pie durvīm un pazīstamu balsi sakām „piedod”.


A varbūt pat pateiksiet paldies savam partnerim par tādu izvēli.


Galvenais – nebaidīties no pārmaiņām, droši skatīties nākotnē, un zināt, ka Jums būs blakus cilvēks kurš nekad Jūs nenodos.


Kā uzbudināt vīrieti

marts 6, 2013 no admin

Jebkura sieviete zina, lai sekss būtu labs, vajag kā nākas uzbudināt vīrieti. Bet kā to pareizi izdarīt? Kā iegūt ne tikai uzbudinājumu, bet arī kaisli?

Ir zināms, ka vīrieša vēlmi uz kaut ko ir vieglāk iegūt, kā sieviešu. Bet kā panākt, lai kaisle ir ilgstoša?

Iniciatīva

Sievietes iniciatīva uzbudina jebkuru vīrieti, gan flirta, gan seksa laikā. Ja vīrietis sajutīs, ka ir iekārojams, viņš noteikti nespēs pretoties valdzinājumam.

Kas negaidīts

Daudzus vīriešus uzbudina vien doma par spontānu seksu, kā arī doma par seksu pēc strīda.

Vēlme

Visvairāk vīriešus tomēr uzbudina sievietes seksuālā vēlme. Pat ja sieviete ir ļoti skaista, bet auksta gultā, viņa neuzbudinās vīrieti, jo kā zināms, šādas sievietes gultā nav kaislīgas.

Humors

Jebkuram vīrietim patīk, ka sieviete izprot viņa humora izjūtu. Saņemt uzslavu savam ego vien ar sievietes smiekliem.

Čuksti

Balss ļoti stipri ietekmē pretējo dzimumu. Vīriešus ļoti uzbudina sievietes čuksti, bet vēl jo vairāk neķītri vārdi.

Saskare

Šis veids vienmēr ir iedarbīgs. Bieži vien dejas vai ejot caur šauru eju mēs mēdzam saskarties ar ķermeņiem, kas veicina uzbudinājumu.

Neaizsniedzamība

Vīriešus ļoti uzbudina neaizsniedzamas sievietes, uz kurām drīkst tikai skatīties, bet ne aiztikt. Mazliet pakaitinot, sievietes var pievērst vīrieša uzmanību, iedegt viņos vēlmi.

Sievietes smarža – seksa smarža

Vīriešus ļoti uzbudina, ka sieviete smaržo pēc seksa. Seksa laikā, sievietes izdala fermentu, kas padara trakus vīriešus. Feromoni, kas pievilina vīriešus. Jo vairāk sieviete nodarbojas ar seksu, jo vairāk viņa smaržo pēc seksa.

Publicitāte

Vīrieši ļoti baidās no tā, ka sievietes var atklāti citām stāstīt par viņu savaldzināšanas spēli.

Aizliegtais auglis

Aizliegtais auglis vienmēr ir saldāks, un vilinājums to iegūt ir iespaidīgs.

Daļējs kailums

Daļēji atkailināta sieviete uz vīrieti iedarbojas uzbudinošāki, kā pilnīgi kaila. Vairāk darbojas fantāzija un vēlme uzzināt kāds būs turpinājums.


Runā par seksu

janvāris 28, 2013 no admin

Nekad nevajag klusēt, slēpt savas vēlmes, neizrunāt tās dzimumakta laikā.

Vienmēr ļauties eksperimentiem, apgūt jaunas pozas, realizēt savas kvēlākās vēlēšanās, lai iegūtu maksimumu baudas.

Mēģiniet izrunāties ar savu mīļoto, necentieties neko slēpt. Jo vairāk atklāsiet to pēc kā alkst Jūsu ķermenis, jo lielāka iespēja iegūt maksimālu baudu, orgasma virsotni.

Ir zināms, ka kaislīga dzimumakta laikā, abiem partneriem rodas dažādas domas, kuras baidās atklāti izpaust neesot kaisles pārņemti. Jo mēdz būt tādi gadījumi, kad tieši atklātība jūtās, parāda cilvēku no viņa labākās puses. Jūs spēsiet būt labākais mīļākais?

Nekad neatteikties no palīdzības un citu ieteikumiem saistībā ar seksu. Jo iespējams tieši viņu ieteikums palīdzēs Jūsu problēmām. Jo katrs grib ticēt tam, ka tieši tā kā viņš izturas pret sievieti, neviens cits nespēs.

Pēc būtības, tā arī ir – glāsti, maigie skūpstu pieskārieni, uzbudinās, pat jebkuru „kluso peli”. Bet cik tālu drīkst iet? Jo iespējams pie glāstiem viss arī paliks. Nevajag baidīties, ļauties eksperimentiem.

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, kad esat slims, jūs vērsāties pēc palīdzības pie daktera. Kad kaut kas salūzt mājās, saucat meistaru. Tad, kas par lietu, ja tiek skarta jūsu privātā dzīve? Kāpēc kautrējaties, rodas samulsums?

Vienmēr eksperimentējiet, ļaujiet vaļu savām seksuālajām fantāzijām. Pierādiet, ka esat lieliskākais, kaislīgākais un pats maigākais mīļākais.

Meitenēm arī ieteicams par to aizdomāties. Lieciet savam partnerim Jūs atcerēties. Veiksmi!


Pēc šķiršanās

janvāris 10, 2013 no admin

Nav tādu cilvēku, kas pēc šķiršanās atkal nav satikuši kādu, ko iemīlēt un aprecēt.

Bet šoreiz runa par tiem cilvēkiem, kas šķiras un pēc tam atkal apprecas viens ar otru. Viņus vairs nebiedē attiecības, kurās ielaižas, jo pēc laika ko pavadījuši šķirti viens no otra, uzsākot attiecības no jauna, rīkojas pavisam citādi kā pirms tam. Prioritātes kļūst citas, viņi sāk viens otru cienīt un mīlēt vēl jo vairāk.

Iespējams iemesls ir tas, ka esot šķirtiem vienam no otra, cilvēki sāk pamanīt tās vērtības un no kurām ir atteikušies. Esot laulībā šie plusi otrajā pusītē var šķist kā trūkumi. Un uzsākot attiecības ar kādu citu personu, pamanot trūkumus viņā, tie, kas tika atrasti iepriekšējā partnerī vairs nešķiet tik drausmīgi, un savā ziņā pat pievilcīgi.

Diemžēl, ideālu cilvēku uz pasaules nav, un protams, laulībā partneri cenšas viens otru pārveidot, izmainīt sev pa prātam, lai būtu ideāls, kādu tu iztēlojies. Tas ir laulību lielākais klupšanas akmens. Vēlme pārveidot cilvēku, parasti rada nepatiku un naidu.

Vecumam tuvojoties, lielāku uzsvaru cilvēki liek uz laulību, un cenšas to ar visiem spēkiem noturēt. Jauni pāri ļoti bieži šķiras ļoti ātri, dēļ kaut kādiem sīkumiem. Aizsvilstoties, jaunie pāri neapdomājot iesniedz šķiršanos, nemaz necenšoties izrunāt problēmas, vai tās risināt.

Tikai daži ir tādi, kas pēc šķiršanās nevēlas vairs būt kopā ar savu bijušo, un iemesls ir tāds, ka viņi viens otru ar nemaz nav mīlējuši. Bet parasti, cilvēki saprot, ka ir zaudējuši pašu labāko, mīļāko cilvēku uz pasaules, un cenšas viņu atgriezt. Dažkārt būt pašķirtiem pat ir labi, lai apdomātu savas attiecības.

Bet protams labāk vispār nestrīdēties.

Uz mīļoto skatieties kā uz cilvēku ar kuru gribat pavadīt visu atlikušo mūžu. Nemeklējiet trūkumus, ieklausieties viens otrā, cieniet un protat novērtēt to ar ko esat kopā. Esiet laimīgi!


Kā orgasmu padarīt stiprāku

janvāris 3, 2013 no admin

Gribi lai tavs vīrietis izjūt stipru orgasmu? Veic dažus nelielus paņēmienus seksa vai minēta laikā.

1. Pirms orgasma vīrietis sāk kustēties ātrāk, un ja sieviete ieies viņa ritmā, tad tas visu tikai pastiprinās.

2. Kad sieviete jutīs, ka vīrietis ir tuvu orgasmam, viņa var cieši sažmiegt savus vagīnas muskuļus. Jo stiprāki muskuļi, jo ciešāk viņa tos varēs savilkt.

3. Uzmanību derētu pievērst viņa sēklinieku maisiņiem un ap tiem. Nedaudz glāstu ap ānusa un sēklinieku rajonu, tikai veicinās orgasma stiprumu. Ļoti ērti šo vietu glāstīt orālā seksa laikā.

4. Sieviete var pamēģināt maigi paglāstīt viņa ānusu. Bet pirms to dara, vispirms ir jāpajautā vīrietim, vai viņš vispār ko tādu vēlas, jo daudzi ir pret šādiem eksperimentiem.

5. Sievietēm erogēnās zonas ir sadalītas pa visu ķermeni, bet vīriešiem tās ir ap locekļa rajonu. Ja tiek pievērsta pārāk liela uzmanība citām viņa ķermeņa daļām, tad vīrieša uzbudinājums var izzust. Tāpēc dzimumakta laikā visu koncentrāciju vērst viņa loceklim, ne kaut kam citam.

6. Izplānots sekss bojā labu orgasmu, tāpēc, ja sieviete grib izpatikt savam partnerim, tad nav ieteicams atteikt viņam spontānu seksu. Jo tieši tad vīrietis izjūt visstiprāko orgasmu.

Protams var tikai apskaut, noskūpstīt auss ļipiņu un iečukstēt, ka viņš ir pats labākais mīļākais pasaulē! Tas vīrietim sagādās lielu baudu!


Seksa sarunas

novembris 27, 2012 no admin

Sekss ir zinātne, ko cilvēki apgūst visu savu dzīvi. Tas sevī ietver dažādus jēdzienus, tomēr galvenā ir attieksme vienam pret otru.

Seksa sarunas var pielīdzināt sarunām, kādas uzvirmo starp cilvēkiem, kas kļuvuši ļoti tuvi. To kā risināsies sarunas, ir atkarīgs no partneriem un pilnībā atspoguļos viņu kaisli vienam pret otru. Vārdi, nevienam nav noslēpums, sevī nes enerģiju, kas var rast prieku, bet tikpat labi var radīt postu.

Kad divi cilvēki ilgstoši satiekas un dzīvo kopā, viņiem veidojas savas seksa sarunas, kas saprotamas tikai viņiem pašiem, un citiem var šķist nepieņemamas. Ja seksuālās attiecības ir tikai pašā sākuma stadijā, tad nav ieteicams mētāties ar vārdiem, un katram vārdam pieiet ar īpašu uzmanību, jo Jūs var nesaprast, ja netīšām izmetīsiet kādu nejauku vārdu. Seksa sarunas formējas pakāpeniski un iegūst savu formu tikai pakāpeniski. Ja gribat paildzināt savas seksuālās attiecības, cenšaties atrast tos vārdus, kas patiktu Jūsu partnerim.

Seksa sarunas ir ne tikai maigi vārdi izmesti seksa laikā, bet klusi čuksti ausī. Īstie vārdi īstajā laikā var izraisīt emociju vilni un iegūt vēlamo reakciju no seksuālā partnera. Galvenais, pareiza seksuālo attiecību izveidošana un atklātība attiecībās. Seksa sarunas radīs uzticību vienam otrā, un sagraus tiltus, kas ir bijuši šķēršļi Jūsu attiecībām.

Seksa sarunām ir jāuzbudina abus. Vārdiem seksa laikā un pēc ir jāatšķiras. Veidojiet attiecības uz mīlestības bāzes un Jūsu seksuālās attiecības pašas no sevis kļūs ciešākas.


Skūpstu jēga

novembris 13, 2012 no admin

Kāpēc cilvēki skūpstās? Kāda ir to jēga? Ir dažas teorijas par to, kāpēc cilvēki to dara.

Teorija Nr.1 – seksuālais iemesls

Visizplatītākais skūpstu izpausmes veids ir erotiskais, kas veicina uzbudinājumu. Ilgstošu skūpstu gadījumā, dažas sievietes izjūt baudu, ko līdzīgu seksam, jo skūpsta laikā asinīs izdalās adrenalīns un endorfīni (laimes hormoni). Tas uzlabo noskaņojumu, pašsajūtu un palīdz tikt galā ar stresu. Sekss var sākties ar skūpstu, bet ne vienmēr tas beidzas ar skūpstu.

Teorija Nr.2 – bioloģiskais iemesls


Skūpsts vienmēr tiek uztverts ar trīs izjūtām: ožas, garšas un taustes. Liela nozīme ir ožai, jo ar degunu elpojiet un sajūtiet visus aromātus, kas nāk no ādas, mutes, sniedzot informāciju par otru cilvēku. Bet pats galvenais ir garša, kas var mainīties vienam un tam pašam cilvēkam.

Skūpsta garša ir atkarīga no siekalu sastāva, bet siekalu garša ir atkarīga no fizioloģiskiem procesiem organismā. Skūpsta laikā daļa siekalu nonāk arī otra partnera mutē, un tad sākas pats interesantākais – partneris ar iekšējo datoru izanalizē siekalas: smaržu, skābumu un temperatūru. Galu galā tiek sniegti rezultāti – vai Jums vispār ir nepieciešams šis cilvēks.

Teorija Nr.3 – sabiedriskais iemesls

Dažādām tautām, dažādos laikos, attieksme pret skūpstu ir bijusi pretrunīga. Daudzās tautās Āfrikā, Amerikā un Āzijā tāds skūpsts neeksistēja. Dažas tautas skūpstu uzskata par nepiedienīgu, Austrumu valstīs tā ir izvirtība. Fidži salās cilvēkiem pat nav ne jausmas, kas ir skūpsts, tāpēc iemīlējušies sāk elsot un enerģiski elpot caur degunu, bet ir arī dažas tautas, kas vēl joprojām berzējas ar deguniem.

Runā, ka Eiropā skūpsts ienāca no senās Romas, kur vīrs atnākot mājās skūpstīja savu sievu, lai pārbaudītu vai nav dzērusi vīnu, un beigās tas viss pārvērtās kā intīmākā.

Katram cilvēkam skūpsts nozīmē ko citu, un meklēt jēgu tajā nav nozīmes. Atslābinieties un izbaudiet.


Sekss krēslā

oktobris 18, 2012 no admin

Kā izrādās, vispiemērotākais atribūts seksam var būt šūpuļkrēsls. Neticiet?

Tad izlasiet šo rakstu līdz beigām un varēsiet secināt paši.

Veidi, kā dažādot seksu ir daudz un dažādi, un ko tik pāri nedara, lai piedotu asumu savai seksa dzīvei. Bet parasti ceļš uz šo nodarbi ir neskaidrs, lai gan izpausmes iespējas parasti ir degungalā.

Kā piemēru varam ņemt vecmātes šūpuļkrēslu. Parasti, visiem pirmās asociācijas ir vakari, brilles, pleds uz kājām un grāmata rokās. Izmetīsim no galvas šo skatu, izņemot pašu krēslu un vakaru.

Visideālākais variants ir ja krēsls ir bez rokturiem, un daudziem šāda veida krēsliem tie ir noņemami. Ja ir, tad noņemam un ieņemam nākamo pozīciju.

Ja noņemt nevar, tad arī nav skāde. Vīrietis izģērbies iekārtojas ērti krēslā, gaidot savu partneri. Sieviete uzsēžas vīrietim virsū, nedaudz ieplestām kājām.

Ja nav rokturi, tad sieviete var kājās atstāt kurpes, vislabāk augstpapēžu. Tas ne tikai skatu padarīs pievilcīgāku, bet padarīs stabilāku pašu dzimumaktu.

Tāpat, kurpes neļaus krēslam savainot sievietes smalkos pirkstus. Kājas var novietot uz krēsla kājām, kas ļaus vīrietim dziļāk iekļūt, vairāk pietuvinoties G punktam. Kad esat gatavi, ērti iekārtojušies, varat uzsākt pašu procesu. Lēni sākat šūpoties, vienam otru glāstot, palielinot savas kustības.

Varam teikt droši, ka uz šī krēsla iemigt Jums neizdosies. Veiksmi un neizmirstamu izjūtu!


Seksīgas drēbes

oktobris 3, 2012 no admin

Eksistē visiem zināms stereotips, ka vīriešus uzbudina mini svārki un īsi caurspīdīgi krekliņi.

No vienas puses, tā tas ir, bet nedrīkst piemirst arī par otru pusi. Vīrieši mēdz būt dažādi, vienus uzbudina īsi caurspīdīgi peņuāri, bet citiem mieru nedod gari svārki. Pie diezgan interesanta secinājuma nonāca britu psihologi, veicot aptauju tajā apgabalā.

Viņu uzdevums bija noskaidrot, kāds, pēc vīriešu domām ir seksīgākais sieviešu apģērba gabals. Rezultāti bija diezgan pārsteidzoši.

Pirmo vietu vīrieši iedeva nevis mini svārkiem, bet gan garajiem. 70% vīriešu garie svārki veicina daudz lielāku uzbudinājumu.

Iegriezums garajos svārkos ir obligāts. Nav svarīgi vai tas atrodas: priekšā, aizmugurē, sānos. Galvenais, lai ik pa laikam atkailina kājas, tādējādi kaitinot vīriešu fantāziju. Vīriešus neuzbudina klaji atklāti kailumi, bet gan noslēpumainība.

Otro vietu ieguva kleitas ar dziļu dekoltē. Galvenais, lai tā labi izskatītos uz sievietes, izceļot tās labumus, nevis trūkumus. Tāpat, ieteicams, lai kleita būtu pieguļoša, izceļot formas.

Trešo vietu ieņēma pieguļoša blūze. Nav svarīgi vai tai ir izgriezums vai nav. Labāk, lai blūzē nebūtu dekoltē, jo tā mulsina nevis uzbudina. Kāda piesprausta bantīte tikai izdaiļo un būtu ieteicama.

Pēc pēdējiem pētījumiem, stingra izskata blūzīte veicina duci emociju. Jo stingrāka, jo labāka. Tāpēc nesteidzieties no skapja izmest vecmātes blūzītes, jaciņas. Nedaudz atkailinātas krūtis, vīriešiem liek uztraukties.

Vīriešu uzmanību piesaista džinsi. Turpretim bikses ar buktēm atgrūž.

Vīriešu prātus jauc ne tikai mežģīņu zeķes, bet arī pusgarās zeķes un beltās zeķītes.


Sekss pirtī un saunā

septembris 13, 2012 no admin

Ārsti neiesaka šāda veida izklaidi.

Spiediens artērijās seksa laikā pieaug, bet vietā, kur ir ļoti augsta temperatūra, spiediens uz sirdi var kļūt pārāk liels. Un ņemot vērā faktu, ka šādā vieta noteikti nav piemērotākais ēdieni vai dzērieni, tad infarkta, insulta vai hipertonijas iespēja ir milzīga. It sevišķi tas attiecas uz vīriešiem gados.

Tāpēc vispirms apdomājiet kārtīgi, vai tāda izklaide Jums ir vajadzīga. Un sekss pirtī ne ar ko neatšķiras no seksa citās vietās.

Bet ir kas tāds, kas pirtī liek pazaudēt galvu. Jūsu ķermenis vienlaicīgi atslābinās un uzbudinās. Cilvēks aizmirst par visiem saviem kompleksiem, jo atmosfēra pati par sevi ir neķītra, kas uzbudina un liek aizmirst par iekšējiem kompleksiem. Pat visstingrākās pret higiēnu noteiktās dāmas, pēc kāda laika kļūst par maigām kaķenītēm.

Galvenais, neuzbāzties un nesteidzināt notikumus.

Ieteikums sievietēm – dodoties uz pirti vai saunu ar vīrieti, esat gatavas uz iespējamu turpinājumu. Ja Jums nav iebildumu nodarboties ar šo vīrieti ar seksu, tad tikai atslābinieties un gūstiet maksimālu baudu.

Vēl viena laba lieta par pirti – pozitīva ietekme uz organismu. Nopērts ķermenis jau ir atslābinājies un neprasa papildus iesildīšanos. Tas ir gatavs glāstiem, maigiem pieskārieniem. Pat vismazākā kutināšana var veicināt uzbudinājumu. Sekss ir pats par sevi saprotams turpinājums labai atpūtai. Labs veids kā uzlabot attiecības un padarīt pikantāku seksa dzīvi.


Protams neaizmirsīsim par nepieciešamiem pirts atribūtiem – bērza rīkstes, medus, masāža.