Xblog – Viss par seksu » Blog Archive » Kas tā tāda mīļākā?

Kas tā tāda mīļākā?

Un nevajag nemaz tā skatīties. Mīļākā – tas skan lepni. Un lai sievietes lepojas ar savu stāvokli, es viņas neapskaužu. Jo īsta sieviete atzīst tikai vienu stāvokli – mīļākās stāvokli.
Pie manis vīrietis ierodas kā uz svētkiem, ar šarmu, smaidu, un interesantiem stāstiem. Mājās viņš ir sadrūmis ģimenes cilvēks, miskastes un materiālo lietu vergs. Bet pie manis viņš ir visuma iekarotājs, supermens, princis. Es pieņemu viņu tādu kāds viņš grib izskatīties manās acīs.
Jā, es nekad viņu neredzēšu mājas čībās pie TV, nenāksies sastapties ar viņa kuņģa problēmām, un klausīties visādas atrunas pa telefonu. Un tas taču ir lieliski!
Es brīnos par draudzenēm, kas cenšas panākt, lai viņu mīļākie viņas aprec. Mana izredzētā sieva var gulēt mierīgi, mūs ar viņu saista tikai mīlestība. Mīlestība, tās skaidrā veidā, bez jebkādas intereses uz materiālo, ikdienas garlaicīgās kopā ēšanas, vai TV programmu skatīšanas. Un lai sieva lej savu pagatavoto boršču, kas viņu tikai nogurdinās, un padarīs viegli aizkaitināmu, mans ābols tomēr būs gardāks. Jo viss, kas man nepieciešams ir – mīlestība.
Jā, protams, kādā jaukā dienā šī mīlestība izzudīs. Pievērsiet uzmanību – kādā jaukā dienā…Viss dzīvais ar laiku izzūd. Un nevajag tēlot, ka Jūsu jūtas ir uz mūžu, no tā labāk nekļūs. Man nav gadiem jātēlo un jāmelo, ka jūtu to, ar ko man neatbild. Jo es esmu tikai mīļākā.
Dienā, kad pazudīs mīlestība, atgūšu atkal mīlestību, lai varētu tikties ar citu. Un šī diena būs skumja, bet skaista. Un, lai psihologi skalo smadzenes naivām sievietēm, kā noturēt jūtas pie sevis gadiem. Ar tādu pašu veiksmi viņi varētu apmācīt kā plaukstā noturēt saules gaismu, vai iekonservēt pirmā lietus smaržu. Bija, un vairs nav.
Es necenšos iegūt aizritējušo laiku, jo dzīvoju tikai šai dienai. Un šī diena ir pati pilnība. Vīru mīļāko noslēpums ir vienkāršs – nekādi nākotnes plāni, dzīvoju tikai vienai dienai.
Viendien mana draudzene teica:” Sievas ciena, bet mīļākās nē”. Smieklīgi, ko tādu dzirdēt! „Cienījama” sieva, tā ir mājkalpotāja, istabene, saimniecības vadītāja, kurai par to nevajag maksāt. „Necienīgā” mīļākā, ir tā, kurai dāvina ziedus ziemas vidū, kuras dēļ riskē ar karjeru. Un neapmierinātu seju var iegūt tikai pavēlot. Lielākā daļa cilvēces iegādājas sev mīļāko.
Atcerieties dažus slavenus vēsturiskus nostāstus, un literārās sievietes. Nu i? Pārsvarā kurtizānes, favorītes. Un starp viņām daudz sievu? Tikai tādā gadījuma, ja viņas bija karalienes. Un arī nokļuva tur, ne jau tāpēc, ka bija labas sievas.
Jau izsenis, visi bija par mīļākām. Romāni un kinofilmas par godīgām, labām sievām bija retums, bet par kaislīgām mīļākām – ļoti daudz.
Protams, visos laikos mīļākās bija mantkārīgas, prasīgas, un izšķērdīgas, kā rezultātā vīrieši sāk stresot, izdabāt viņu untumiem, dāvināja savrupmājas, mašīnas, dārglietas. Bet vīrieši to tak darīja brīvprātīgi!
Jā, es esmu mīļākā, un negrasos kļūt par sievu. Lai salīdzina šos divus pretstatus, bet man tas neinteresē. Tā ir skaista pasaka, sieviešu žurnālu lasītājām. Mīļākā – kaprīza, jūtīgā, sava noskaņojuma sekotāja, kas interesējas tikai par savu garīgo stāvokli. Un sieva – pacietīga, nākotnes plānotāja, pavarda turētāja. Divi pilnīgi pretstati!
Sieviete – nav mehānisms. Lai kādi psihotrenniņi viņai netiktu piedāvāti, nav iespējams aizmirst ikdienas strīdus, uztraukumu par ēdienu, un pielāgošanos vīra garastāvoklim. Pilnībā! Kopdzīve jebkurā gadījumā dos par sevi zināt, un nogurušie mehāniskie apskāvieni, apstiprinās manu banālo diagnozi: mīlestība – mīļākajām. Sievām – viss pārējais.
12 Responses to “Kas tā tāda mīļākā?”

 1. zix Says:

  ir jau nācies lasīt līdzīgus mīļāko savārstījumus. tāds sava veida mierinājums sev, lai justos labāk… nekas vairāk.


 2. Alekss Says:

  Protams, labāk ir ja ir mīļākās, nevis nemitīgas laulības škīršanas….


 3. Vitiņa Says:

  Koks ar diviem galiem- milestība,uzmanība,lielisks sekss no sapņu vīrieša, bet vientuļas vecumdienas,vienmēr paliek otrajā vietā,nekāda drošības sajūta.


 4. Annija Says:

  Varbūt kādu laiku tā var šķist idille, bet tā ir ātri izzūdoša sajūta. Sevis mānīšana, nekas vairāk!


 5. kinnii Says:

  Sen neko tik labu nebiju lasījusi . Faktiski manu domu noformulējums..


 6. kodarit Says:

  Ja jau tu esi gatava ka uz tevim izpilda tas velmes ko sievai nepiedavatu tikai tamdelj, lai tas nebutu jadara visu atlikusho dzivi, un gatava tam ka tevi var izmest no speles kad vien velas, tad vis OK. Tad pieljauju ka busi viena no tam kas dzives otra gala trenkas bernus pa parku tapat bez iemesla 🙂


 7. susuriņš34 Says:

  Nefano jau tik looti!!! Viss pāriet un arī tu uzrausies!!! Es tev to no sirds novēlu!!!!:))


 8. susuriņš34 Says:

  Ja tev būtu tik daudz smadzenes lai saprastu, ka tajā bridi tu nodari pāri gan sev gan kādai citai un ka dzive viss nak atpakal, tad diez vai tu par ko tadu jusmotu….
  bet ne jau visam ir lemts domāt!


 9. Vanesa Says:

  Kā var samierināties ar to, ka vīrieti ir jādala vēl ar kādu! Tā ir sevis necienīšana 🙁 Vai tad bīvu vīriešu trūkst, kas var būt viņas supermens, princis! Tādā veidā sieviete dara pāri citiem un ..protams arī sev. Skumji 🙁


 10. =) Says:

  diezgan skumīgi, man šķiet, ka mīlestība ir ne tikai sekss, bet arī kopīgas rūpes par viskaut ko, kas var būt labāks mazgāt pēc kopīgi paēstajām vakariņam traukus , kamēr otrs cilvēks Tevi apskāvis no muguras. žēl, ka Tu palaid garām tādas lietas.


 11. Annia Says:

  Izskatās, ka šī ir viena no tām dāmītēm, kas ir aplauzusies ne pirmo reizi, un gan jau ka vairs ne savos 20-tajos. Neviens viņu nav apprecējis, un tagad viņa aktīvi aizstāv mīļākās lomu. Nu, kas viņai cits atliek? Anyway, skumji. Tuvojas Ziemassvetki… tavs princis visticamak aizies uz baznicu, paedis svetku vakarinas, pec tam priecasies par davanam un raudzisies svecu liesminas, grauzot piparkukas… Tikai tas nebus ar tevi, bet gan gimenes lokaa:))) Un ta paies gadi, un Tev bus kartejie X-mas atminu pasaule… Padoma par to, miilaakaa:))


 12. Drāmas Karaliene Says:

  Vienīgās mīļākā attiecības, kurām varētu saskatīt jēgu, ir patstāvīgs sekss divu brīvu cilvēku starpā, citādi tā ir sevis un pārējo krāpšana. Uzvarētāju nav, tikai zaudētāji, kas iztēlojušies sevi par tādiem…


Atstājiet komentāru


(obligāts)

(Netiks publicēts), (obligāts)